Preskočiť na obsah

Rôzne

Archív dokumentov uverejnených obcou Bátka.

Nadpis

Zverejnené

Prílohy

Popis

Dotácia na podporu humanitárnej pomoci pre fyzické osoby

Zásady, princípy, podmienky a účel poskytovania dotácie

Dotácia na podporu humanitárnej pomoci pre fyzické osoby v súlade s § 9 ods. 1 a 2 zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky požiadať slúži na riešenie krízovej životnej situácie alebo mimoriadne nepriaznivej sociálnej situácie fyzickej osoby.

V príslušnom rozpočtovom roku možno žiadateľovi poskytnúť dotáciu na humanitárnu pomoc najviac v sume 800 eur .

Viac na https://www.employment.gov.sk/sk/ministerstvo/poskytovanie-dotacii/poziadat-dotaciu/dotacia-podporu-humanitarnej-pomoci-fyzicke-osoby.html

Vyplnené prílohy posielajte na adresu:

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny
Slovenskej republiky
Špitálska 4, 6, 8
816 43 Bratislava

Prílohy

Popis

SK

Vážení občania,
Spoločnosť DIGI SLOVAKIA si pre vás pripravila cenovo výhodnú ponuku rýchleho internetu a televízie cez internet v našej obci!
Internet spolu s televíziou môžete mať už od 16,90 eur mesačne.
S DIGI Slovakia získate rýchly internet s rýchlosťou až 300 megabitov za sekundu a viac ako 68 televíznych programov vrátane sedemdňového televízneho archívu.
V ponuke DIGI nájdete bohatú ponuku televíznych programov slovensko-českých, dokumentárnych, filmových, detských a hudobných programov.
Pre športových fanúšikov si DIGI pripravilo extra balík, ktorý ponúka to najlepšie zo svetového športu, vrátane zápasov Ligy Majstrov a anglickej Premier Ligy. Extra balík maďarských programov rozšíri Vašu programovú ponuku na 58 programov s maďarskou zvukovou stopou.
Inštalácia služby je jednoduchá a rýchla, navyše na začiatku pri zriadení služby nič neplatíte.
Zavolajte na infolinku 0850 211 112 alebo navštívte internetovú stránku www.digislovakia.sk. Viac informácií o výhodnej ponuke nájdete aj na informačnej tabuli obce.

HU

Kedves polgárok!
A DIGI SLOVAKIA cég költséghatékony gyorsinternet- és internetes televíziós ajánlatot készített Önnek falunkban!

Havi 16,90 eurótól internetezhetsz televízióval együtt.
A DIGI Slovakia segítségével akár 300 megabit/másodperc sebességű gyors internetet és több mint 68 tévéműsort kap, beleértve a hét napos TV archívumot is.

A DIGI kínálatában szlovák-cseh televíziós műsorok, dokumentumfilmek, filmek, gyermek- és zeneműsorok gazdag választékát találja.

A sportrajongók számára a DIGI egy extra csomagot készített, amely a világ sportágainak legjavát kínálja, beleértve a Bajnokok Ligája és az angol Premier League mérkőzéseit. A magyar műsorok extra csomagja 58 programra bővíti műsorkínálatát magyar hangsávval.

A szolgáltatás telepítése egyszerű és gyors, és nem kell fizetni a szolgáltatás kezdeti beállításáért.